Pardot Integration (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: General
ku: گشتی

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
