Pardot Integration (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: General
mr: साधारण
