Pardot Integration (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
