Pardot Integration (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Roles
sr: Улоге
