Pardot Integration (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: General
ta: பொது

en: Pages or PHP code
ta: பக்கங்கள் அல்லது பிஎச்பி நிரல்
