Pardot Integration (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: General
te: సాధారణ
