Pardot Integration (7.x-1.01-beta2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Paths
ar: مسارات

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Score
ar: الدرجة

en: General
ar: عام

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ar: الصفحات التي تعيد <code>TRUE</code> لكود PHP هذا (للخبراء فقط)

en: Pages or PHP code
ar: الصفحات أو كود PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ar: أدخل الكود بين %php إذا اخترت نمط PHP وانتبه إلى أن تنفيذ كود PHP غير صحيح سيؤدي إلى تعطل موقعك.
