Pardot Integration (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Score
az: Hesab

en: General
az: Əsas
