Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Tracking scope
ne: ट्र्याकिङ स्कोप
