Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Paths
sk: Cesty

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Score
sk: Skóre

en: General
sk: Všeobecné

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.
