Pari (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: You are here
ja: 現在地

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Highlighted
ja: ハイライト
