Pari (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
