Pari (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Footer Bottom
it: Piè di pagina inferiore

en: Highlighted
it: Evidenziato
