Pari (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
