Pari (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: You are here
sv: Du är här

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Logo Image
sv: Logotyp

en: Highlighted
sv: Framhävd
