Pari (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
