Pari (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Logo Image
hu: Logókép

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Facebook Page URL
hu: Facebook Oldal webcíme

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik

en: Social Network
hu: Közösségi hálózat
