Pari (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Footer Bottom
pt: Rodapé Inferior

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: Footer Third
pt: Terceiro rodapé
