Pari (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Site Logo
pl: Logo strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka
