Pari (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
