Parish Theme (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: More information about text formats
hr: Više informacija o oblicima unosa

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Main background
hr: Glavna pozadina
