Parish Theme (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: More information about text formats
jv: Informasi saklengkape ngenani format teks

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Main background
jv: Latar utama
