Parish Theme (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: More information about text formats
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatus

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas
