Parish Theme (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: More information about text formats
oc: Mai d'entresenhas suls formats de tèxte

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
