Parish Theme (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: More information about text formats
ru: Более подробная информация о текстовых форматах

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Main background
ru: Основной фон

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Headings
ru: Заголовки

en: Parish Theme
ru: Приходская Тема

en: Footer Third
ru: Подвал 3
