Parish Theme (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: More information about text formats
tr: Metin biçimleri hakkında daha fazla bilgi

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Main background
tr: Ana arkaplan

en: Headings
tr: Başlıklar
