Parish Theme (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: More information about text formats
uk: Більше інформації про текстові формати

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Main background
uk: Основне тло

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Headings
uk: Заголовки

en: Parish Theme
uk: Приходська тема

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3
