Parish Theme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: More information about text formats
vi: Thông tin thêm về định dạng văn bản

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
