Parish Theme (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: More information about text formats
ar: المزيد من المعلومات حول تنسيقات النص

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية
