Parish Theme (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Text color
cs: Barva textu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: More information about text formats
cs: Více informací o formátech textů

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Main background
cs: Hlavní pozadí
