Parish Theme (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: More information about text formats
et: Rohkem teavet tekstivormingute kohta

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Main background
et: Peamine taust

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
