Parish Theme (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा

en: Main background
hi: मुख्य पृष्ठभूमि
