Parish Theme (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: More information about text formats
hu: Bővebb információk a szövegformátumokról

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Headings
hu: Főcímek

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik
