Parish Theme (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Text color
ja: テキストの色

en: Link color
ja: リンクの色

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: More information about text formats
ja: テキストフォーマットに関する詳細情報

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Main background
ja: メインバックグラウンド
