Parish Theme (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: More information about text formats
nl: Meer informatie over tekstopmaak

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Headings
nl: Koppen
