Parish Theme (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: More information about text formats
pl: WIęcej informacji o formatach tekstu

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Main background
pl: Główne tło

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka
