Parish Theme (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Link color
pt: Cor dos links

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: More information about text formats
pt: Mais informações sobre os formatos de texto

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Main background
pt: Plano de fundo principal

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: Headings
pt: Cabeçalhos

en: Footer Third
pt: Terceiro rodapé
