Parish Theme (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: More information about text formats
ro: Mai multe informații despre formatele text

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Main background
ro: Fundal principal
