Parish Theme (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Link color
te: లంకె రంగు
