Parish Theme (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: More information about text formats
bg: По-подробна информация за текстовите формати
