Parish Theme (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Link color
da: Linkfarve

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: More information about text formats
da: Yderligere information om tekstformater

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Main background
da: Baggrund
