Parish Theme (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: More information about text formats
el: Περισσότερες πληροφορίες για τις επιλογές μορφοποίησης

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Main background
el: Κυρίως φόντο
