Parish Theme (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Link color
fr: Couleur des liens

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: More information about text formats
fr: Plus d'information sur les formats de texte

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Main background
fr: Arrière-plan principal

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: Headings
fr: Titres

en: Footer Third
fr: Troisième pied de page
