Parish Theme (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: More information about text formats
gl: Máis información sobre os formatos de texto

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Main background
gl: Fondo principal
