Parish Theme (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Text color
id: Warna teks

en: Link color
id: Warna tautan

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: More information about text formats
id: Informasi tambahan mengenai format text

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Main background
id: Latar utama
