Parish Theme (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: More information about text formats
lv: Vairāk informācijas par teksta formātiem

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Main background
lv: Vispārējais fons
