Parish Theme (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Text color
sv: Textfärg

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: More information about text formats
sv: Mer information om textformat

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Headings
sv: Rubriker
