Parish Theme (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু

en: More information about text formats
bn: লেখার ফরম্যাট নিয়ে আরো তথ্য
