Parish Theme (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Text color
ca: Color del text

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: More information about text formats
ca: Més informació sobre els formats de text

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Main background
ca: Fons principal

en: Headings
ca: Capçaleres
