Parish Theme (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Link color
he: צבע קישור

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: More information about text formats
he: מידע נוסף אודות מבני קלט

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Main background
he: רקע ראשי
